Superpuchar Hiszpanii!

Superpuchar Hiszpanii tradycyjnie rozpoczyna sezon piłkarski w tamtym kraju. W tym roku Sevilla zagra z Barceloną. Kto zdobędzie trofeum?

Spotkanie: Sevilla – Barcelona, 12 sierpnia 2018 roku

Typ: over 2,5

Kurs: 2,20, Betsafe

W meczu o Superpuchar Hiszpanii Barcelona zagra z Sevillą już 12 sierpnia 2018 roku. Ten rok będzie wyjątkowy, bo zwycięzcę wyłoni zaledwie jedno spotkanie rozgrywane na neutralnym terenie. Wcześniej grano systemem mecz i rewanż. Jednak po wyczerpujących Mistrzostwach Świata, jeden mecz wydaje się nawet logiczniejszy dla zawodników. No i Sevilla będzie miała większe szanse na niespodziankę. Bardzo prawdopodobne jest, że obie drużyny wystawią rezerwowe składy. Właśnie z powodu Mundialu w Rosji.

Barcelona do meczu o Superpuchar przystąpi jako mistrz Hiszpanii oraz zdobywca pucharu Hiszpanii. Sevilla zagra o Superpuchar jako finalista pucharu Hiszpanii. Co ciekawe ostatni mecz obu zespołów miał miejsce właśnie w finale pucharu Hiszpanii. Wtedy Barcelona rozgromiła Sevillę aż 5:0. W ogóle ostatni raz Sevilla wygrała z Barceloną w 2015 roku. W ostatnich 15 spotkaniach pomiędzy tymi klubami Sevilla wygrała raz, remis padł dwa razy, dwa razy Barcelona wygrała po dogrywce, a w pozostałych dziesięciu spotkaniach wygrywała Barcelona. Wyraźnie widać, kto jest faworytem tegorocznego finału.

Barcelona potwierdzała swoją klasę również w poprzednich edycjach Superpucharu Hiszpanii. W ostatnich 10 finałach Barcelona grała osiem razy, a wygrywała aż sześciokrotnie! Dodatkowo w 2016 roku pokonała Sevillę (2:0 i 3:0). Taka sama sytuacja miała miejsce w 2010 roku (1:3, 4:0). Jak będzie tym razem? Kto zdobędzie Superpuchar Hiszpanii?

Naszym zdaniem dobrym rozwiązaniem jest postawienie na ilość bramek. Mecze o Superpuchar Hiszpanii raczej nie kończyły się bezbramkowymi remisami. Warto postawić over 2,5, a jeżeli lubicie ryzyko, to nawet over 3,5 lub over 4,5. Wyniki w stylu: 4:1; 3:2; 5:0; 5:2 nie będą niczym dziwnym. Gdzie oglądać Superpuchar Hiszpanii. Na razie nie mamy informacji, czy Superpuchar Hiszpanii w polskiej telewizji będzie transmitowany. Sprawdź ofertę Betsafe na ten mecz!

Postaw ten typ w Betsafe – kliknij tutaj!