Belgia – Anglia

Wiemy już prawie wszystko! Na Mistrzostwach Świata rozegrane zostaną jeszcze tylko dwa spotkania. Mecz o 3. Miejsce i wielki finał.

Spotkanie: Belgia – Anglia, 14 lipca 2018 roku

Typ: over 2,5

Kurs: 2,20, Betsafe

Kiedy odbędzie się mecz o trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata w Rosji? W najbliższa sobotę o godzinie 16:00. O brązowy medal zagrają dwaj członkowie jednej z grup: Belgia oraz Anglia. Spotkanie zapowiada się interesująco, ale może być prowadzone w wolniejszym tempie niż wcześniejsze mecze. Anglia jest już po dwóch dogrywkach, a Belgię bardzo zmęczyły spotkania z Francją, Brazylią i Japonią.

Kto zdobędzie brązowy medal? W grupie Belgia pokonała Anglię 1:0. Tamto spotkanie było jednak meczem, w którym nikt nie chciał wygrać. Oba zespoły wystawiły rezerwy i nie może to być miarodajny wynik. Większe gwiazdy w zespole mają Belgowie, ale Anglia ma młody, głodny i szybki zespół. Mecz powinien być bardzo wyrównany, może nawet zakończy się dogrywką. Obie reprezentacje mocno wchodzą w swoje mecze, a więc typ na pierwszego gola przed 15 minutą wydaje się bardzo opłacalny.

Co ciekawe w spotkaniu o brązowy medal prawdopodobnie rozstrzygnie się kwestia króla strzelców Mistrzostw Świata w Rosji. O koronę ciągle teoretycznie walczy każdy piłkarz wciąż grający, ale w praktyce w grze pozostał Lukaku i Kane. Większe szanse ma Anglik, bo ma przewagę dwóch goli. W bezpośrednim starciu obaj się będą starali powiększyć swój dorobek, ale mecz będzie trudny i nie polecamy grać na ich gole. Interesujące jest również to, że Belgia potrzebuje dwóch bramek, aby uszczęśliwić Belgów. Sieć handlowa w Belgii obiecała zwrócić pieniądze za elektronikę, jeżeli Belgia strzeli 16 goli. Wszystko okaże się w sobotę.

Naszym zdaniem w tym meczu padną minimum trzy bramki. Dobrym typem jest też „obie strzelą”, bo zarówno Belgia, jak i Anglia będą chciały się godnie pożegnać z kibicami. . Spotkania o brązowy medal zwykle cechuje bardzo ofensywna gra i mniejsza zachowawczość. To będzie otwarte spotkanie. Pamiętajcie, aby sprawdzić ofertę Betsafe na ten mecz i na finał Mistrzostw Świata!

Postaw ten typ w Betsafe – kliknij tutaj!