SureBets

Strategia SureBets

Strategia gry surebetami jest najbezpieczniejszą strategią znaną typerom, bo surebety to po prostu pewne typy. Niestety jak każdy system ma pewne ograniczenia o czym poniżej. Zacznijmy jednak od tego, że surebet jest po prostu typem, na którym nie da się przegrać. Dlaczego? Ponieważ stawiamy odpowiednie kwoty na wszystkie możliwości wyniku i zawsze wygrywamy.

W dzisiejszych czasach ilość bukmacherów na rynku jest bardzo duża. Co za tym idzie występuje pewne, dosyć wyraźne zróżnicowanie kursowe. Eksperci z jednej firmy nie zawsze są zgodni ze specjalistami z innej co skutkuje, że faworytem jest ktoś inny.

W takiej sytuacji wystarczy jedynie odpowiednio dobrać stawkę, obstawić wszystkie możliwości i cieszyć się z sukcesu przed meczem. Zobaczmy dwa przykłady. Przykładem surebetu może być spotkanie tenisa pomiędzy graczem A oraz B, gdzie kursy kształtowały się następująco:

Bukmacher I: 2,10 – 1,90
Bukmacher II: 1,80 – 2,15

Stawiając 50,59 zł na gracza A w I bukmacherze oraz 49,41 zł na gracza B w bukmacherze drugim niezależnie od wyniku zarobimy 6,24 zł czyli 6,24%!

Innym przykładem niech będzie rozkład kursów na mecz piłkarski:

Bukmacher I: 2,10 – 3,90 – 3,10
Bukmacher II: 2,45 – 3,5 – 3,2

Wystarczy więc postawić 41,77 zł na zwycięstwo gospodarzy u drugiego bukmachera, 26,24 zł na remis u pierwszego oraz 31,98 zł na gości u bukmachera drugiego. Zysk niezależnie od wyniku wyniesie 2,35%!

Skąd wiedzieć jaką kwotę postawić na który zespół? Skorzystaj z naszego kalkulatora! Kalkulator ten jest bardzo prosty w użyciu. Należy jedynie:

  • Włączyć Excela.
  • Wybrać czy zdarzenie jest dwu- czy trzydrogowe.
  • Wpisać stawkę łączną jaką jesteśmy w stanie przeznaczyć na zdarzenie.
  • Wpisać w odpowiednie pola najwyższe kursy jakie znaleźliśmy u bukmacherów.
  • Formularz sam wyliczy spodziewane zyski lub straty.
  • Jeśli zdarzenie jest surebetem formularz zaznaczy zysk na zielono, jeśli nie to na czerwono

Główną wadą tego systemu jest trudność w wyszukiwaniu tego rodzaju typów. Nasi eksperci na forum są czujni i jak tylko znajdą surebeta dzielą się nim z użytkownikami, ale trzeba sobie szczerze powiedzieć, że takich typów nie ma wiele. Dlatego nie powinna to być jedyna strategia jakiej używamy, a raczej dodatkowy sposób na zarobienie pewnych pieniędzy.

Ważne: Zarejestruj się na forum i zawsze miej dostęp do informacji o surebetach!

Dwa rodzaje liczenia zysków

Stosując system progresji możemy oczekiwać stałego zysku w pewnej wysokości niezależnie od wyniku zdarzenia. Sprzyja to nam gdy kompletnie nie mamy żadnych informacji o spotkaniu lub nie znamy jego uczestników. Po prostu stawiamy zakłady i się nie martwimy o nic.

Jeśli jednak dysponujemy jakąś wiedzą na temat faworyta i po prostu chcemy ograniczyć straty w przypadku niespodzianki możemy zagrać na zysk faworyta oraz zwrot kosztów na pozostałych kombinacjach. Daje nam to możliwość typowania i śledzenia wyniku, szanse na większy zysk, ale również możliwość wyjścia jedynie na zero. Oba sposoby gry znajdziesz w naszym kalkulatorze surebetów. Ściągnij tutaj!

Ważne: Jeśli znasz faworyta spotkania wybierz opcję numer dwa!

Ograniczanie ryzyka

Strategia grania surebetów z założenie powinna być bezpieczna. Jest jednak kilka błędów własnych, które możemy popełnić narażając się na możliwość braku wygranej, a nawet straty. Jakie to błędy?

Po pierwsze należy bardzo ostrożnie wybierać bukmachera. Nie grajmy w nieznanych firmach nawet za cenę niezłego kursu. Nigdy nie mamy pewności czy taki bukmacher rozliczy nam wygrany zakład i dokona zaksięgowania środków. Pamiętaj by grać tylko w polecanych przez nas bukmacherach. Specjalnie w tym celu przygotowaliśmy ich szczegółowy ranking.

Drugą sprawą są zmiany kursów. Wszystkie zdarzenia musimy postawić niemal w tym samym momencie, gdyż zbyt duża zwłoka może spowodować obniżkę kursu u drugiego bukmachera poniżej progu rentowności. Musimy być również zorientowani jakie mamy limity i czy dany bukmacher pozwoli nam zagrać te zdarzenie za określoną kwotę. Z tym problemem można walczyć rozbijając stawkę na kilka mniejszych i stawiając te małe kwoty na zmianę u bukmacherów.

Ważne: Nawet przy tak pewnej strategii musisz ograniczyć ryzyko błędu!