Ranking kursów

Unikalny ranking kursów

Jako jedyni w polskim Internecie naprawdę porównaliśmy kursy. W sieci znaleźć można wiele różnych stron pokazujących aktualne oraz archiwalne tabele kursowe. Nic one jednak tak naprawdę nie dają.

Część bukmacherów ma niezłe kursy tylko na popularne wydarzenia sportowe, inni tylko na niektóre dyscypliny, a jeszcze inni na czarnego konia. W naszym rankingu zsumowaliśmy aż 35 różnych zdarzeń, w skład których weszło:

  • Piętnaście spotkań piłkarskich (5 popularnych, 5 mało popularnych, 5 niszowych);
  • Cztery spotkania tenisowych (2 popularne, 1 mało popularne, 1 niszowe);
  • Cztery spotkania hokejowych (2 popularne, 1 mało popularne, 1 niszowe);
  • Cztery spotkania koszykówki (2 popularne, 1 mało popularne, 1 niszowe);
  • Cztery spotkania siatkówki (2 popularne, 1 mało popularne, 1 niszowe);
  • Dwa spotkania sportów motorowych (1 żużel, 1 formuła 1);
  • Dwa spotkania piłki ręcznej (1 popularne, 1 mało popularne).

Sumowaliśmy wszystkie kursy. Na przykład w piłce nożnej dodawaliśmy kurs na gospodarzy, kurs na remis oraz kurs na gości. W tenisie dla odmiany kurs zawodnika A oraz zawodnika B. Łączna suma punktów wyniosła od 263 do 285 i zawarta została w poniższej tabeli.

Ważne: Nasz ranking obejmuje po części i proporcjonalnie wszystkie sporty!

Dlaczego to takie ważne?

Ponieważ  najlepsze kursy to wyższy zysk. Spójrzcie na nasz ranking. Różnica pomiędzy pierwszym i ostatnim miejscem wynosi aż 22,12 punktów. A została uzyskana na zaledwie 35 zdarzeniach. Innymi słowy tracimy średnio aż 0,632 kursu na jednym zakładzie. To tak jakbyście mieli do wyboru kurs 2,0 oraz 2,632. Chyba logiczne, który jest lepszy.

Załóżmy, że gramy 100 zakładów po kursie 2,632 w Pinnacle oraz te same sto zakładów po kursie 2,0 w bet-at-home. Grając 10 zł na zakład strategią płaskiej stawki i zakładając wszystkie takie kursy trafione w Pinnacle zarabiamy aż 1632 zł, a w bet-at-home zaledwie 1000 zł. To aż 632 zł różnicy!

Z innych bukmacherów oczywiście także warto korzystać, ale głównie do bonusów i promocji, a następnie ich obrotu. Gdy wykorzystamy już wszystkie dwanaście bonusów, na stałe powinniśmy grać w Pinnacle lub Unibet.

Ważne: Z każdym kolejnym typem więcej zyskujesz grając u bukmacherów z najwyższymi kursami!

Ranking

Który bukmacher ma najwyższe kursy? Zsumowane kursy u bukmacherów prezentujemy poniżej. Najbardziej opłaca się obstawiać w Unibet, który ma wysokie kursy bukmacherskie.

1. miejsce: Pinnacle 285,37 pkt
2. miejsce: Unibet 275,7 pkt
3. miejsce: Betsson 271,5 pkt
4. miejsce: LS bet 267,1 pkt
5. miejsce: Expekt 266,6 pkt
6. miejsce: Betclic 264,35 pkt
7. miejsce: Betsafe 263,25 pkt

Ważne: Pamiętaj by skorzystać z naszych bonusów i jeszcze bardziej spotęgować zyski!