Oscylator

Strategia oscylatora

System ten przeznaczony jest dla typerów, którzy mają problemy z odpowiednim doborem stawek, a nie przepadają za grą według nudnego schematu. Opracowaliśmy unikalny wzór matematyczny, który minimalizuje nasze straty, a maksymalizuje zyski na podstawie kursów jakie gramy. Dzięki nam odpowiedni dobór stawki nie będzie już dla Ciebie tajemnicą.

Strategia działa na bardzo prostej zasadzie zwiększania stawek (przyszłych zysków) po przegranym zakładzie i zmniejszaniu po wygranym. Najlepsi matematycy godzinami pracowali na ustaleniu odpowiedniego progu w jakim stawki powinny oscylować. Testy przeprowadzone wśród kilkudziesięciu typerów dowiodły, że ich zysk był większy grając tą metodą niż płaską stawką.

Dzięki nam możesz pobrać specjalnie przygotowany arkusz w Excelu, który sam wyliczy Ci za jaką stawkę powinieneś grać. Chcesz wiedzieć za ile postawić kupon? Ściągnij ten wyjątkowy i unikalny plik!

Możesz również sam zgłębić i opracować swój arkusz dokonując nieznacznych zmian. System jest bardzo prosty i oparty jest na czterech krótkich krokach:

  1. Wybierz stawkę początkową.
  2. W przypadku przegrania zakładu zwiększ stawkę mnożąc poprzednią przez 1,20.
  3. W przypadku wygranej zmniejsz stawkę korzystając ze wzoru:
  4. Nigdy nie schodź poniżej stawki początkowej – traktuj ją jako minimalną.

Ważne: Oscylator sam zmaksymalizuje Twoje zyski i ograniczy stracony czas!

Budżet bukmacherski

Budżet dobrany powinien zostać indywidualnie w zależności od kursów jakie grasz (czym niższe tym niższy może być budżet) oraz skuteczności jaką masz (czym wyższa tym mniejszy budżet jest niezbędny). Z naszych statystyk wynika, że bezpiecznym budżetem średniego typera jest dwudziestokrotność stawki początkowej. Czyli jeśli zaczynasz od 10 zł potrzebujesz 200 zł.

Dobrze jest też prowadzić kilka dróg na raz. Czym więcej tym bezpieczniej, bo zawsze może się trafić jakaś seria porażek. Ponadto czym więcej dróg otworzymy, tym mniejszy musi być nasz łączny budżet. Nasi typerzy polecają mnożyć budżet o 1,50 za drugą i każdą kolejną otwartą drogę gry. Czyli jeśli grasz trzy próby za 10zł stawki początkowej potrzebujesz 200 zł * 1,5 * 1,5 = 450 zł.

Ważne: Czym więcej prób podejmiesz, tym relatywnie niższy musi być Twój stan konta.