Promocja LSbet na półfinały!

Przed nami półfinały Mistrzostw Świata w Rosji. Z tej okazji LSbet przygotował specjalny bonus i rozdaje Wam aż 500 PLN!

Półfinały Mistrzostw Świata w Rosji odbędą się we wtorek i w środę. We wtorkowy wieczór Francja zagra z Belgią, a w środę Anglia powalczy z Chorwacją. Później wszystkie cztery drużyny czekają dwa dni przerwy, a w weekend będziemy świadkami meczu o trzecie miejsce oraz wielkiego finału. Tak – niestety to prawda – do końca Mundialu pozostały tylko cztery spotkania. Kto wygra?

Z okazji półfinałów Mistrzostw Świata w LSbet można zgarnąć aż 500 PLN za darmo. Jeżeli więc planujecie postawić jakieś zakłady na mecze półfinałowe, to warto rozważyć grę u bukmachera LSbet. Pamiętajcie – ta promocja jest dostępna tylko we wtorek i w środę, a więc nie traćcie czasu!

Jak otrzymać darmowe 500 PLN od LSbet? Po pierwsze trzeba posiadać konto u bukmachera LSbet. Bonus dostępny jest dla starych klientów oraz nowych klientów (W takiej sytuacji otwórzcie konto klikając tutaj aby otrzymać także bonus powitalny LSbet!). Aby zakwalifikować się do tej promocji wystarczy dokonać depozytu do LSbet, a następnie postawić dowolny, pojedynczy zakład przedmeczowy z kursem ponad 1,80 na jeden z meczów półfinałowych.

Jeżeli wygracie, to cała wygrana jest Wasza. Jeżeli natomiast Wasz zakład zostanie rozliczony, przez LSbet, jako przegrany, to 10% zakładu otrzymacie z powrotem aż do kwoty  500 PLN! Bonus LSbet przed wypłatą należy obrócić trzy razy. To idealna okazja, aby zagrać jakiś wysoki kurs prawda? Sprawdźcie też inne promocje bukmachera LSbet klikając poniżej!

Sprawdź szczegóły na stronie LSbet!