Liga Europy w Betsson!

W tym tygodniu przeżyliśmy już jedną pucharową kompromitację. Czy dzisiaj czekają nas kolejne?

Chciałoby się napisać: „zaczyna się poważne granie w Europie”. Kiedyś tak się pisało przed ostatnią rundą eliminacyjną, ale dzisiaj musimy tak napisać przed… drugą rundą eliminacyjną Ligi Europy. Co gorsza w pierwszej rundzie prawie odpadły nasze dwie drużyny (zarówno Górnik, jak i Lech strzeliły gole na wagę awansu w końcówce meczu). Dzisiaj o awans powalczą: Lech Poznań, Jagiellonia Białystok oraz Górnik Zabrze.

Na papierze najsłabiej wygląda Górnik. To młoda drużyna bez doświadczenia w europejskich pucharach. Ponadto średnio zaczęli sezon (awans z pierwszej rundy 1:0 i 1:1), remis w lidze z Wisłą Płock. Dzisiaj rywalem górnika będzie słowacki Trencin. To na pewno zespół do ogrania, ale czy w obecnej formie Zabrzan? Ci co zagrają na remis lub zwycięstwo gości na pewno nie będą stali na straconej pozycji.

Najłatwiejsza przeprawa czeka dzisiaj Lecha Poznań, który zagra z Shakhtyor Soligorsk. Ten rywal z Białorusi nie straszy nazwą, a ponadto forma Lecha nie jest najgorsza (trudny awans, ale i wygrana w lidze z Wisłą Płock). Na gwiazdę ostatnich dni wyrasta Trałka – może warto grać na jego gole? Od drugiej rundy swoje zmagania rozpoczyna Jagiellonia Białystok, której rywalem będzie zespół Rio Ave. Forma Jagielloni oraz siła rywali wskazywałaby raczej na gładkie zwycięstwo gości.

Z okazji powyższych spotkań Ligi Europy bukmacher Betsson przygotował ciekawy bonus powitalny. Sprawdźcie ofertę Betsson przygotowaną na powyższe mecze. Co dzisiaj warto postawić?

Sprawdź szczegóły na stronie Betsson!