Darmowe zakłady w Unibet!

Unibet przygotował nową promocję, w której co tydzień można otrzymać darmowe zakłady o wartości 50 000 PLN!

Mistrzostwa Świata 2018 zakończyły się – mistrzem została Francja – ale Unibet nie przestał oferować specjalnych promocji. Przez kolejne trzy tygodnie (do 5 sierpnia 2018) roku bukmacher Unibet przeprowadzi trzy losowania, a w każdym z nich możecie otrzymać aż 50 000 PLN! Co zrobić aby otrzymać nagrodę?

Zasady tej promocji są bardzo proste. Wystarczy wykonać poniższe kroki u bukmachera Unibet!. Co ważne – są to bardzo proste kroki, które każdy z Was pewnie wykonuje codziennie. Aby wygrać w Unibet:

  1. Otwórz konto w Unibet – jeżeli go jeszcze nie posiadasz!
  2. Zapisz się do tej promocji na stronie Unibet.
  3. Postaw minimum jeden zakład bukmacherski w Unibet o stawce minimum 30 PLN (z kursem ponad 1.40) w każdym tygodniu trwania tej promocji.
  4. Co tydzień Unibet rozlosuje 100 osób, które otrzymają nagrodę: darmowy zakład o wartości 500 PLN!

Co można wygrać? Bukmacher Unibet przygotował aż 300 nagród. Łączna póla darmowych zakładów od Unibet wynosi 150 000 PLN. Co tydzień (do 5 sierpnia 2018 roku) wylosowanych zostanie 100 graczy, którzy otrzymają darmowy zakład o wartości 500 PLN od Unibet! Na co przeznaczycie swoją wygraną? Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, to kliknij tutaj i otwórz konto w Unibet!

To na co postawicie dzisiaj swój kwalifikujący się zakład? Unibet przygotował szeroką ofertę na przykład na polską Ekstraklasę. Dzisiaj Górnik Zabrze zagra z Koroną Kielce, a Wisła Płock podejmie Lecha Poznań. Czołowe drużyny poprzedniego sezonu na razie przegrywają, a więc kursy w Unibet będą wysokie!

Otwórz nowe konto w Unibet i wygraj 1500 PLN!