Jak omijać blokady bukmacherów?

Ustawa hazardowa 2017 – jak typować po 1 lipca?

Wielu z Was pewnie zapoznało się z naszym poprzednim artykułem, napisanym jako odpowiedź na zmiany, jakie zaszły 1 kwietnia na polskim rynku bukmacherskim. 1 lipca nastąpiła kolejna porcja tych zmian, a stało się tak wiele, że zdecydowaliśmy się nie aktualizować już poprzedniego artykułu, a napisać zupełnie nowy, od zera.

O co w ogóle chodzi z ustawą hazardową? Wszystko, jak zawsze, zaczęło się od polityków. Czasem ktoś się da nagrać na cmentarzu, a czasem wystarczy, że Twoi wyborcy nie lubią hazardu. Efekt jest zawsze taki sam – próby blokowania, regulacji i ograniczania. Niestety, ale nie żyjemy w wolnym państwie.

O sensowności regulacji można dyskutować, ale nie w tym miejscu. Niestety politycy zawsze dokonują regulacji pod siebie. Podobny problem jest na przykład z ograniczeniami dotyczącymi kredytów bankowych. Najbardziej na tym tracą „dobrzy kredytobiorcy”. No, ale to temat na inny artykuł.

O co w ogóle chodzi?

1 lipca zaczęła obowiązywać w pełni nowa Ustawa hazardowa autorstwa obecnego rządu. W Jej następstwie zaszły znaczące zmiany na rynku, a nawet bardzo znaczące, bo nie można inaczej nazwać rezygnacji lidera rynkowego, którym był Betano. Obecnie w Betano Polacy nie mogą już typować, ani się nawet rejestrować. Betano to tylko jeden z wielu bukmacherów, którzy zdecydowali się na wyjście z Polskiego rynku – poniżej prezentujemy pełną listę bukmacherów, którzy opuścili nasz rynek zakładów. Gra u takich bukmacherów obecnie jest prawie nie możliwa (można wyjechać za granicę lub kupić zagraniczne konto).

Innym typem reakcji na ustawę hazardową 2017 w Polsce był… całkowity brak reakcji. Tak na ustawę hazardową zareagował na przykład bukmacher dafabet. Nie zablokowali oni wpłat od Polaków, wypłat do Polaków, ani rejestracji graczy z Polski. Wszystko normalnie działa, a jedynym problemem może być nasz dostawca internetowy oraz pośrednik płatności. Na szczęście niżej prezentujemy skuteczne sposoby jak się przed nimi zabezpieczyć i płynnie typować dalej! Poniżej znajdziecie również wszystkich bukmacherów, u których teraz można grać w ten sposób.

Wreszcie, są też bukmacherzy, dla których polski rynek był na tyle ważnym rynkiem, iż podjęli próby reakcji na ustawę hazardową. W rezultacie mamy przekierowania na zmienione adresy, rejestracje spółek córek poza Europą, a nawet całe aplikacji komputerowe przeznaczone do typowania na komputerze. Wszystko niżej dokładnie opisujemy. Przykładem takich reakcji jest na przykład bukmacher Expekt, którego oczywiście polecamy teraz do gry.

Najprostsze jest najłatwiejsze? Jeżeli taka dewiza Wam przyświeca, to jest jeszcze jedna rzecz, którą możecie zrobić aby grać dalej. Możecie po prostu typować u polskich bukmacherów. Takich jak LV bet, czy Totolotek. Oni mają licencję, a więc mogą oferować zakłady według nowej ustawy i nie są blokowani. Poniżej ich lista oraz wskazówki. Poniżej dowiecie się wszystkiego o tym jak omijać ustawę hazardową oraz znajdziecie odpowiedź na taki pytania jak:

 1. Dlaczego nie mogę się zalogować do Unibet?
 2. Dlaczego nie działa mi Dafabet?
 3. Czy w Sportingbull można typować bezpiecznie?
 4. Jak wypłacać pieniądze z bukmacherów po 1 lipca 2017?
 5. Jak wpłacać do bukmacherów po 1 licpa 2017?
 6. Czy LS bet jest legalny?
 7. Jak grać w Totolotku?
 8. U jakich bukmacherów nie grać po 1 lipca 2017 roku?
 9. Jak korzystać z VPN w Betclic?
 10. Jak ominąć blokadę bet-at-home?
 11. oraz wiele, wiele innych!

Jak grać u polskich bukmacherów w internecie?

Najprostszą reakcją na zmiany w prawie hazardowym jest założenie konta i obstawianie u polskiego bukmachera. Tutaj jednak występuje duży minus – musimy płacić podatek, a więc każdy nasz kurs jest automatycznie niższy o 12%. Wasz wybór.

U jakich zagranicznych bukmacherów można grać bez problemów?

Jest grupa bukmacherów, dla których polski rynek jest na tyle ważnym, że zdecydowali się na różne sposoby omijania ustawy hazardowej. Dzięki temu ciągle można się u nich rejestrować i grać mimo prób operatorów internetu o ich blokowaniu. Co ważne mamy potwierdzenie, że ze wszystkich poniższych bukmacherów można wypłacać przez Skrill! Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie będziemy Was informować.

Sposoby tych bukmacherów są bardzo różne. Część zakłada nowe spółki – córki, inni przekierowują na nowe strony, a jeszcze inni nawet oferują specjalne aplikacje komputerowe. Wszystkich tych bukmacherów łączy kilka cech:

 • ciągle pozwalają rejestrować się Polakom!
 • ciągle pozwalają wpłacać i wypłacać Polakom!
 • ciągle pozwalają typować Polakom!
 • nie trzeba robić nic specjalnego by wejść na ich stronę!

Szczególnie ostatni punkt jest istotny. Bukmacherzy robią wszystko co w ich mocy, aby można było grać dalej bez przeszkód i bez specjalnych działań informatycznych z naszej strony.

O jakich bukmacherów nam chodzi?

1. LS Bet – 1000 PLN bonusu startowego + 20 PLN bez depozytu! Bukmacher LS bet przygotował specjalny adres internetowy dla Polaków. Dzięki temu można wejść na ich stronę bez dodatkowych programów. Nie masz jeszcze konta w LS Bet? KLIKNIJ TUTAJ I ZACZNIJ OBSTAWIANIE W LS BET Z DARMOWYM 20 PLN!

2. Betclic – kolejnym bukmacherem, który zmienił adres swojej strony internetowej dla graczy w Polsce jest Betclic. Specjalnie dla Was Betclic przygotował również specjalną promocję, w której do wzięcia jest aż 200 PLN bez ryzyka! KLIKNIJ TUTAJ I ODBIERZ 200 PLN CASHBACK W BETCLIC!

3. Expekt – identycznie jak Betclic zareagował jego klon, czyli Expekt. Od lipca ze strony Expekt możemy korzystać na nowym adresie dedykowanym specjalnie dla Polaków. Ponadto ciągle aktualna jest promocja startowa w Expekt, dzięki której możecie otrzymać nawet 222 PLN zwrotu za pierwszy zakład! Nie masz konta w Expekt? KLIKNIJ I OTWÓRZ JE ZA DARMO!

Aczkolwiek mimo powyższych starań z czasem mogą się one okazać niewystarczające. Nowe strony również mogą być zablokowane, a aplikacje mogą przestać działać. Już teraz bywa problem z niektórymi podstronami na przeniesionych adresach. Dlatego polecamy punkt poniższy, który z powodzeniem można stosować także do Betclic, Expekt, czy LS bet!

U jakich, pozostałych zagranicznych bukmacherów można grać?

Spora część bukmacherów nie przejęła się polskim prawem hazardowym, ale nie zrobiła też nic by nam ułatwić grę. Wyszli oni z założenia, że jak chcemy to znajdziemy sposób. I faktycznie sposób ten jest banalnie prosty. Zacznijmy jednak od podstaw, czyli od listy bukmacherów, u których można go stosować.

1. Unibet – 200 PLN zakładu bez ryzyka jako bonus startowy! Unibet to jeden z pierwszych bukmacherów na polskim rynku, a więc nie mógł go opuścić. Ciągle pozwala nam grać, rejestrować się i korzystać z promocji tylko dla Polaków. Niestety jego strona już nie działa, ale niżej pokazujemy jak ją reaktywować! Nie masz jeszcze konta w Unibet? MOŻESZ JE OTWORZYĆ KLIKAJĄC TUTAJ!

Jak ominąć blokadę?

Pora na odpowiedzi na najważniejsze pytania: jak ominąć blokadę Unibet?, Jak grać w Betclic po 1 lipca 2017? Jak się zalogować na konto w Expekt po 1 lipca 2017? Czemu nie działą mi strona LS bet? I tak dalej. Odpowiedź jest banalnie prosta!

Na innych portalach znajdziecie rady zmieniania DNSów, opłacania VPNA, czy nawet… emigracji. My polecamy sposób dużo łatwiejszy, wygodniejszy, szybszy i co najważniejsze tańszy – bo darmowy! Każdy z Was go zrealizuje bez wychodzenia z domu w ciągu 2 minut. Tak to nie żart – za dwie minuty będziecie w stanie wejść na stronę Unibet, Betclic, Expekt, bet-at-home, LS bet oraz Sekabet! A nawet Betano jeżeli kupiliście zagraniczne konto.

Instrukcja

Aby ominąć blokadę bukmacherów po 1 lipca 2017 roku wykonaj te proste kroki:

 1. Ściągnij przeglądarkę internetową Opera: ze strony producenta opera.com
 2. Zainstaluj przeglądarkę Opera.
 3. Wejdź w ustawienia (naciśnij ALT+p), wejdź w prywatność i bezpieczeństwo oraz zaznacz opcję „Włącz VPN”
 4. I już – możesz korzystać z Opera i typować na stronie bukmacherów!

U kogo w ogóle nie można grać?

Dostajemy od Was wiele pytań w stylu: „dlaczego nie działa mi Unibet”, „jak typować na Oddsring?”, „dlaczego nie mogę wejść na stronę Redbet?”; „jak wypłacić pieniądze z Betano?”; „co się stało z Bwin po 1 lipca?”; „czy Sportingbet to Sportingbull?”; „czy Rivalo obsługuje jeszcze Polaków?”; „jak zalogować się na konto w Pinnacle?”; „czy można obstawiać w Betsson?” i tak dalej. To naprawdę tylko mały procent Waszych wątpliwości, na które zawsze staramy się odpowiadać.

Wracając do Waszych pytań – na wszystkie można odpowiedzieć w ten sam sposób. Część zagranicznych bukmacherów zdecydowała się dostosować do nowego, dziwnego prawa i opuściła polski rynek (Polacy nie mogą się tam rejestrować, ani grać). Natomiast druga część bukmacherów (opisana powyżej) olała te dziwne zapisy w prawie i Polacy ciągle mogą tam grać, wygrywać, a nawet się rejestrować.

Poniżej prezentujemy listę bukmacherów, u których nie możecie na chwilę obecną grać w ogóle. Ponieważ ich strony nie są blokowane, a oni sami zdecydowali się zablokować Polaków (oczywiście wszystko można obejść, na przykład wyjeżdżając z kraju, albo kupując zagraniczne konto, ale nie o tym jest ten tekst). Są to:

 • Betano – Polacy nie mogą grać w Betano od 1 kwietnia 2017 roku!
 • Betfair- Polacy nie mogą grać w Betfair od 1 kwietnia 2017 roku!
 • Bwin – Polacy nie mogą grać w Bwin od 1 kwietnia 2017 roku!
 • ComeOn – Polacy nie mogą grać w ComeOn od 1 kwietnia 2017 roku!
 • Interwetten – Polacy nie mogą grać w Interwetten od 1 kwietnia 2017 roku!
 • OddsRing – Polacy nie mogą grać w OddsRing od 1 kwietnia 2017 roku!
 • Pinnacle – Polacy nie mogą grać w Pinnacle od 1 kwietnia 2017 roku!
 • Rivalo – Polacy nie mogą grać w Rivalo od 1 kwietnia 2017 roku!
 • Winmasters – Polacy nie mogą grać w Winmasters od 1 kwietnia 2017 roku!
 • William Hill – Polacy nie mogą grać w William Hill od 1 kwietnia 2017 roku!
 • Sportingbet – Opuści Polskę 1 kwietnia 2017 roku, ale w zamian otworzy bukmachera Sportingbull dla Polaków – informacja powyżej!