Double Up

Strategia double up

Strategia gry na podwojenie jest jedną z najbardziej popularnych i adekwatnych strategii gry. Szczególnie jest to strategia początkujących typerów. System składa się z prostych 15 kroków, a najważniejszy jest krok pierwszy. Przebycie tego etapu właściwie gwarantuje zyski.

Wielkim plusem tej strategii jest również to, że grając sporo typów w przypadku klęski w najgorszym wypadku tracimy tylko stawkę początkową (nasza propozycja – 2zł). A zwykle jesteśmy na małym plusie (mniejszym niż zakładanym), dużym plusie lub małym minusie.

Sposób gry tym systemem jest bardzo prosty. Zaczynamy od stawki początkowej. W naszym przykładzie będzie to 2 zł oraz wyszukujemy ciekawe zdarzenia z kursami oscylującymi w okolicy 2,00. Teoretycznie powinny one być minimalnie wyższe niż dwa, ale w praktyce jeśli mamy pewne zdarzenie o kursie 1,96 to je zagrajmy, a nie starajmy się na siłę go czymś uzupełniać.

Krok 1

Jak dużo wygrywać? Najważniejszym krokiem tego systemu jest krok pierwszy. Należy ze szczególną starannością wybrać zdarzenie o kursie w okolicach 2,00 i je zagrać za naszą stawkę początkową. Nie mamy miejsca na błąd, w przypadku porażki musimy cały system zacząć od początku, a próba zakończy się stratą stawki początkowej.

W przypadku trafienia typu przechodzimy do kroku drugiego, w przypadku niepowodzenia system spalił na panewce, a my straciliśmy stawkę początkową (2 zł) i musimy zacząć jeszcze raz od kroku pierwszego.

Ważne: Krokiem pierwszym jest postawienie 2 zł (stawki początkowej) na zdarzenie o kursie w okolicach 2,00!

Krok 2

Stan konta: Powinien wynosić około 4 zł (zwykle jest minimalnie większy).
Wkład: 2 zł.
Zysk: Minimum 2 zł.

W kroku pierwszym tworzyliśmy swego rodzaju zabezpieczenie pod dalsze nieudane zakłady. W kroku drugim zagramy o podwyższenie stawki w kolejnym kroku. Ponownie wybieramy zdarzenie o kursie w okolicach 2,00 i jeszcze raz gramy je za stawkę początkową czyli 2 złote.

W tym miejscu warto dodać, że nie musza to być single. Możemy zagrać kilka pewniaków o łącznym kursie ponad 2,00. Wszystko zależy od Was. W przypadku trafienia typu przechodzimy do kroku trzeciego, w przypadku niepowodzenia cofamy się do kroku pierwszego (jednak co istotne nie jesteśmy stratni, bo ciągle mamy 2 zł w zapasie).

Ważne: Krokiem drugim jest ponowne postawienie 2 zł (stawki początkowej) na zdarzenie o kursie w okolicach 2,00!

Krok 3

Stan konta: Powinien wynosić około 6 zł (zwykle jest minimalnie większy).
Wkład: 2 zł.
Zysk: Minimum 4 zł.

W kroku trzecim następuje pierwsze podwojenie stawki. Mamy zapas środków na zagranie za 4zł, a ponadto ciągle pozostanie nam przynajmniej stawka początkowa aby cofnąć się do kroku numer jeden w razie niepowodzenia.

Ponownie więc zawieramy zakład o kursie w okolicach 2,00 i gramy go za 4 złote. W przypadku trafienia typu przechodzimy do kroku czwartego, a w przypadku niepowodzenia cofamy się do kroku pierwszego (jednak co istotne nie jesteśmy stratni, bo ciągle mamy 2 zł w zapasie).

Ważne: Krokiem trzecim jest pierwsze podwojenie stawki i postawienie 4 zł na zdarzenie o kursie w okolicach 2,00.

Krok 4-14

Dalsze kroki nie będą szczegółowo opisywane, ponieważ działają na zasadzie analogii do kroków 1-3. Dla pewności jednak przedstawiamy tabelkę, której należy się trzymać przy graniu zakładów.

Krok: 4.
Stan konta: Powinien wynosić około 10 zł (zwykle jest minimalnie większy).
Wkład: 2 zł.
Zysk: Minimum 8 zł.
Stawka: 4 zł.

Krok: 5.
Stan konta: Powinien wynosić około 14 zł (zwykle jest minimalnie większy).
Wkład: 2 zł.
Zysk: Minimum 12 zł.
Stawka: 8 zł.

Krok: 6.
Stan konta: Powinien wynosić około 22 zł (zwykle jest minimalnie większy).
Wkład: 2 zł.
Zysk: Minimum 20 zł.
Stawka: 8 zł.

Krok: 7.
Stan konta: Powinien wynosić około 30 zł (zwykle jest minimalnie większy).
Wkład: 2 zł.
Zysk: Minimum 28 zł.
Stawka: 16 zł.

Krok: 8.
Stan konta: Powinien wynosić około 46 zł (zwykle jest minimalnie większy).
Wkład: 2 zł.
Zysk: Minimum 44 zł.
Stawka: 16 zł.

Krok: 9.
Stan konta: Powinien wynosić około 62 zł (zwykle jest minimalnie większy).
Wkład: 2 zł.
Zysk: Minimum 60 zł.
Stawka: 32 zł.

Krok: 10.
Stan konta: Powinien wynosić około 94 zł (zwykle jest minimalnie większy).
Wkład: 2 zł.
Zysk: Minimum 92 zł.
Stawka: 32 zł.

Krok: 11.
Stan konta: Powinien wynosić około 126 zł (zwykle jest minimalnie większy).
Wkład: 2 zł.
Zysk: Minimum 124 zł.
Stawka: 64 zł.

Krok: 12.
Stan konta: Powinien wynosić około 190 zł (zwykle jest minimalnie większy).
Wkład: 2 zł.
Zysk: Minimum 188 zł.
Stawka: 64 zł.

Krok: 13.
Stan konta: Powinien wynosić około 254 zł (zwykle jest minimalnie większy).
Wkład: 2 zł.
Zysk: Minimum 252 zł.
Stawka: 128 zł.

Krok: 14.
Stan konta: Powinien wynosić około 382 zł (zwykle jest minimalnie większy).
Wkład: 2 zł.
Zysk: Minimum 380 zł.
Stawka: 128 zł.

Ważne: W krokach nieparzystych postępujemy analogicznie do kroku pierwszego, a w krokach parzystych do kroku drugiego!

W przypadku niepowodzenia

Nikt nie jest nieomylny, każdy czasem nie trafi kursu i zakładu. Ten system jest do tego idealnie stworzony gdyż pomyłka nie zmusza nas do gry od początku, a jedynie do cofnięcia się o maksimum dwa kroki! Jeśli zdarzy nam się potknięcie na kroku oznaczonym numerem parzystym cofamy się o jeden krok. Podczas gdy wpadka przytrafi się na numerze nieparzystym wracamy się o dwa kroki.

Najważniejsze jest, że za każdym razem mamy wystarczająco dużo środków by się cofnąć aż do kroku pierwszego, nigdy więc nie stracimy więcej niż 2 zł! To strategia na duży zysk lub niską stratę.

Co więcej nawet gdyby nam się nie udało, ponieślibyśmy klęskę kilka razy z rzędu i musielibyśmy się cofnąć aż do kroku numer jeden i również tam byśmy nie trafili to… najczęściej będziemy na plusie. Dlaczego? Ponieważ jest to bezpieczna strategia. Kursy przez nas grane będą zwykle w okolicach 2,20, a ta górka właśnie pozwala na bardzo szybką, dodatkową spłatę stawki początkowej.

Ważne: W przypadku nietrafienia kursu zawsze cofaj się do najbliższego kroku nieparzystego!

Krok 15

Ostatni krok prezentowanego systemu. W momencie dojścia do tego momentu powinniśmy mieć w portfelu minimum 510 zł (zwykle kwota ta jest zbliżona do 1000 zł w zależności od kursów).

Naszym celem na tym etapie jest zagranie po raz ostatni typu po kursie w okolicach 2,00 ze stawką 256 zł. W przypadku trafienia powinniśmy mieć na koncie minimum 766 złotych, a więc strategia zakończyła się sukcesem.

Ważne: Łączny zysk może być dużo, dużo wyższy w zależności od granych kursów i ustalonej stawki początkowej!