Dlaczego używać strategii

Strategie gry u bukmacherów

Nie ma idealnej strategii bukmacherskiej. Jeśli ktoś Wam chce sprzedać system, dzięki któremu wygracie zawsze – nie kupujcie. Gdyby miał taki system na pewno by go nikomu nie odsprzedał. Takie osoby zarabiają na naiwności ludzi, którzy od zawsze wierzą, że kury mogą znosić złote jajka.

Na naszej stronie, zupełnie za darmo, możecie zapoznać się z najlepszymi strategiami jakie wymyślono. Żadna z nich nie da Wam gwarancji zysku, ale pomoże na pewno zwielokrotnić zyski, ograniczyć straty lub utrzymać samodyscyplinę.

Zapoznaj się uważnie ze wszystkimi strategiami, a potem wybierz tę która uznasz za najbardziej adekwatną do Twojego obecnego stylu gry. Pamiętaj: nigdy nie płać nikomu za strategię, u nas są one dostępne za darmo! Darmowe systemy bukmacherskie są warte lektury.

Co daje strategia?

Systemy gry spełniają trzy podstawowe cele: uczą samodyscypliny, zwiększają zyski i ograniczają straty. Pierwszy cel jest najważniejszy. Komu bowiem nie zdarzyło się postawić na jakiś typ zbyt dużą stawkę i przegrać? Typowanie ma sens i może przynosić zyski tylko wtedy, gdy trzymamy się z góry określonych zasad. A nasze strategie takie zasady mają bardzo jasno uwypuklone.

Jeśli jesteś graczem wygrywającym strategie powiedzą Ci jak wygrywać więcej. Odpowiedni dobór stawek zapewni wyższe zyski przy niezmienionych typach. Nawet jeśli aktualnie przegrywasz strategia Ci pomoże. Straty dalej będą stratami jeśli błędnie typujesz, ale dzięki nam mogą być mniejsze. Pamiętaj: grając strategią wygrasz więcej!

Która strategia?

Jak wybrać strategię typowania? Zapoznaj się z wszystkimi pięcioma strategiami, jakie Ci oferujemy zupełnie za darmo i wybierz tą, która do Ciebie najbardziej pasuje. Z naszych systemów dowiesz się, jak najlepiej typować.

Ciężko nam wybrać odpowiednią strategię dla Ciebie. Zdecydować musisz sam. Na pewno powinieneś zwrócić uwagę na budżet, jaki posiadasz. Jeśli jest duży spróbuj progresji, jeśli średni płaskiej stawki lub oscylatora, a dla małych budżetów najlepsza jest strategia double up. Surebety powinny zawsze być jako strategia poboczna używana razem z jedną z pozostałych czterech strategii. Koniecznie dostosuj strategię gry do swojego budżetu!